• P.tesi / C.tesi 08:00 - 18:30 | Pazar 10:00 - 18:00
 • Fevzi Çakmak Mh., Gazi Bulvarı, 1. Sk., No: 84/A
 • +90 276 231 47 47

Kaporta/Boya/Mix Bölümü

Uşak Çağdaş Otomotiv’de, aracınızı ilk günkü gibi yapmak temel ilkemizdir. Kaporta Boya servisimiz müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli sistem ile araçların kaporta onarımlarını belirtilen sürelerden daha hızlı ve daha güvenli, uzman ve eğitimli kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Kaporta boya servisimiz her türlü kaporta ve boya sorunlarına karşı anında müdahale etmektedir. Sigorta departmanımızla planlı ve sistemli çalışması sayesinde araçlarınızın hasar ve sigorta işlemleri bir yandan hızlı bir şekilde giderilirken zaman kaybetmeksizin aracınızın onarımı yapılmaktadır. Tüm kasko ve sigorta faaliyetleri kendi bünyemizde bulunmaktadır. Artık aracınız emin ellerde; konusunda uzman personelimiz tarafından en kısa zamanda kaliteli onarımı yapılırken sigorta işlemlerinizde paralelinde hızlı bir şekilde yürütülmektedir.

Servisimiz oto boya bölümünde;

* Araçların boya onarımı ve kurutulması esnasında olumsuz şartlardan etkilenmemesi için alttan emiş sistemine sahip otomobil ve hafif ticari araçların rahatlıkla boyanabileceği büyüklükte oto boya fırını,
* Bilgisayar kumandası ile çalışan sterilizasyona sağlanmış oto boya hazırlama ünitesi mix sistemi
* Havalı meges çekme,Enfaruj,pütür atma ve tereson kaplama sistemi,
* Boya koruma sistemi,
* Hava ile çalışan kuru sistem zımpara makineleri bulunmaktadır.

Oto boya onarımları eğitimli ve tecrübeli teknisyenler tarafından hatasız bir şekilde yapılmaktadır. Oto iç ve dış temizlik koruma sistemleri yapılmaktadır.

HİZMETLERİMİZ / SERVİSLERİMİZ

 • Sigorta Acenteliği
 • Orijinal Yedek Parçalar
 • Kaporta / Boya / Mix
 • Egzozlar
 • Filtreler ve Hava Filtreleri
 • Yağ Filtreleri
 • Yakıt Filtresi
 • Polen Filtresi
 • Amortisörler
 • Bujiler

Servis planınızı aşağıdaki formdan yaparak zaman kazanın. Formu gönderdikten sonra, servis randevunuzu onaylamak için sizinle irtibat halinde olacağız. Servise gitmek bundan daha kolay olamaz.

Uzman Servis

b6d767d2f8ed5d21a44b0e5886680cb9
DIGITAL CAMERA
DIGITAL CAMERA

YAĞ DEĞİŞİMİ

Motor yağının değiştirilmesi biriken safsızlıklardan kurtulur ve KIA aracınızın performansını korur. 

FRENLER

KIA uzmanınız tarafından yapılan düzenli muayeneler daha uzun fren mesafeleri sağlayacaktır.

KLİMA

KIA klima konusunda sabit fiyat teklifleri ile konfor, görünürlük ve güvenliği arttırır.

LASTİKLER

KIA aracınıza ve sürüş alışkanlıklarınıza göre size tercihinizde kılavuzluk ederek lastikleri aracınıza takar ve balansını yaparız. 

AKÜ

Aküler konusundaki sabit fiyat teklifi ile, KIA size arabanıza en uygun aküyü sunar.

YILLIK KONTROL

Yıllık Kafa Rahatlığı Kontrolünüz için, KIA teknisyenleri aracınızın servisini tamamlayacak tüm uzmanlığını kullanır.

Boya

Araç üzerinde oluşan her türlü boya hasarları ve paslanmalar herhangi bir renk farklılığı olmaksızın, metalik ve opak renklerde fırın boya ile giderilir.

Boya hasarları fırınımız en son teknoloji dijital ve doğar gazlı sistemdir. Boyama işleminin tozsuz bir ortamda yapılmasını, özel filtreler sayesinde partiküllerin boya ile etkileşime girmemesini, havadaki nem oranını minimum seviyeye indirerek boya işleminin kalitesinin arttırılmasını sağlar.


Kaporta

Uşak Çağdaş Otomotiv Citroen & KIA & Subaru bünyesinde bulunan uzman personel ve teknik donanımı ile her çeşit kaporta boya hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir. Her model ve marka binek aracın yedek parça temini, montajı ve boyama işlemleri firmamız bünyesinde sorunsuz ve tam zamanında gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimizin ihtiyaç durumuna göre her türlü orijinal yedek parçaların temini mümkündür.

Uşak Çağdaş otomotiv Citroen & KIA & Subaru Kaporta Boya konusunda teknolojik çözümleri müşterilerimize sunmaktayız. Tüm sigorta firmalarından gelen kasko ve trafik hasar işlemleri firmamız tarafından takip edilmektedir.


Boya Tamiri ve Lokal Çizik

Boya Tamiratı ve Lokal Çizik; aracın dış yüzeyinde oluşabilecek delik ve çizik kaporta hasarlarının lokal boyanarak herhangi bir renk ve ton farklılığı oluşturmadan hasarın giderilmesi sistemidir. Bu sistemin uygulandığı tüm araçların orijinalliği en üst seviyede korunarak araçların değer kaybına uğraması engellenir. Özellikle park yerinde oluşan oluşan küçük hasarlar, anahtar çizikleri, vb şekilde aracınızda oluşan zararların giderilmesi için en uygun yöntemdir.

Böylece;

 • Aracınız estetik açıdan en üst seviyede kalır.
 • Düşük maliyet ile hasarınız çözümlenir.
 • Aracınızın orijinalliği korunmuş olur.

Boya İşlemsiz Göçük Düzeltme

Aracınızdaki ön motor kaputu, arka bagaj kapağı ve tavandaki bölgesel ezik olan yerlerin % 90 oranında, boyamadan onarımı yapılmaktadır.

BUJİLER

Bujiler aşınan parçalardır ve düzenli muayene yapılmaması pahalıya patlayabilir. KIA tarafından önerilen değişim aralıklarına sadık kalmak ve hatta her aracın kullanım koşullarına göre değiştirilmelerini beklemek önemlidir.

AMORTİSÖRLER

Yalnız bir uzman gözü amortisörlerinizin aşınma derecesini belirleyebilir. Güvenli bir şekilde sürmek ve erken lastik aşınmasından kaçınmak için amortisörlerinizin teknisyenlerimiz tarafından her 40.000 ila 60.000 km’de bir kontrol edilmesini sağlayın.

ZAMANLAMA KAYIŞI

Zamanlama kayışı motorunuzun çalışmasında önemli bir bileşendir. Çalışma sırasında bozulması anında ciddi hasarlara yol açabilir. KIA gerektiğinde zamanlama kayışı konusunda sabit fiyat teklifi getirmektedir.

SİLECEKLER

Silecekler sıcağa ve soğuğa karşı hassastır. Uzun bir süre için kullanılmadıklarında bile performansları düşer ve bu da görüşünüzü etkiler. Sileceklerinizi yılda bir kez değiştirmenizi öneririz.

SERVİS FORMU

Adınız & Soyadınız

E-Postanız

Telefon Numaranız

Marka/Model

Kilometre (opsiyonel)

Sizin için uygun olan tarihi seçiniz

Bu formu göndererek, herhangi bir yükümlülük altına girmeden bir servis randevusu planlayacaksınız ve bir servis danışmanımız tarafından en geç 24 saat içinde aranacaksınız.
ÇALIŞMA SAATLERİMİZ
Pazartesi 08:00 - 18:30
Salı 08:00 - 18:30
Çarşamba 08:00 - 18:30
Perşembe 08:00 - 18:30
Cuma 08:00 - 18:30
Cumartesi 08:00 - 18:30
Pazar 10:00 - 18:00
Bir sorunuz mu var? Hemen arayın!
0276 231 47 47